- -
 
Технологія
Автоматизація
Консультації
 
 

Науково-технічний аудит – це структурований процес, метою якого є комплексне, системне дослідження технології та показників роботи прокатних станів. Аудит включає вивчення технології, обладнання, систем автоматизації та методів експлуатації для визначення їх впливу на якість та продуктивність. Результатами аудиту є:

  • оцінка відповідності технологічних режимів виробництва кращим аналогам;
  • оцінка робочих показників, яка встановлює, чи відповідає робота на таборі чи іншому агрегаті світового рівня, досягнутого у цій галузі;
  • діагностика причин специфічних виробничих проблем;
  • рекомендації та проект рішень для усунення існуючих проблем.
Науково-технічний аудит існуючої системи охолодження валків чистової групи клітей гарячого стану прокатки 2000 Магнітогорського металургійного комбінату та дослідження можливостей покращення показників роботи системи

Мета аудиту - виявити недоліки існуючої системи охолодження робочих валків клітей чистової групи, запропонувати можливі варіанти підвищення її ефективності та визначити відповідні технічні показники.


Додат. інформація

Основні результати
1. Виконано дослідження, визначено недоліки та проблеми існуючої системи охолодження валків. Встановлено значення нерівномірності охолодження та температурні перепади по довжині бочки валків, параметри ефективності системи охолодження, місця неточного виготовлення колекторів та орієнтації посадкових місць кріплення форсунок у колекторах.
2. На підставі проведених вимірів, із застосуванням методу експериментального визначення топографії охолодження валків (Spray Impact Method) визначено реальну схему охолодження робочих валків у всіх клітинах чистової групи. Показано асиметрія умов охолодження нижніх та верхніх валків, а також виявлено причини нерівномірності охолодження по довжині бочки робочих валків. У поєднанні з результатами вимірювань температури валків (а також інших параметрів процесу прокатки та охолодження) це дозволило адаптувати математичну модель теплового стану валків та визначити практичні можливості покращення існуючої системи охолодження.
3. Запропоновано 4 варіанти модернізації системи охолодження. Шляхом моделювання показано, яка температура валків у клітинах чистової групи стану може бути досягнута по кожному із варіантів модернізації. Дано опис переваг та недоліків кожного з варіантів.

Науково-технічний аудит технології виробництва плоского прокату в цеху №3 АЗОЦМ;
науково-технічна експертиза станів холодної прокатки «Кварто-400/1000х1200 SCODA», «Кварто-250/750х900 (№11)», «Кварто-150/500х450» та «Кварто-375/1000х1000 (Тандем-1000)» АЗОЦМ;
визначення раціональних напрямів модернізації вищезгаданих прокатних станів АЗОЦМ

Терміни виконання: 2007р.
Замовник: ДНВП «Індустріальні комп'ютерні системи»
Ген.Замовник: ПАТ "АЗОЦМ"

Мета роботи - підготовка рекомендацій щодо модернізації обладнання прокатних станів, оснащення вимірювальними приладами та системами автоматизації для підвищення якості прокату, а саме - зниження різнотовщинності, неплощинності та поліпшення якості поверхні штаб.


Додат. інформація

Основні результати
1. Проведено всебічний аналіз показників якості прокату.
2. За допомогою власного обладнання та методів оцінок виконані вимірювання зношеності та стану обладнання прокатних станів. Зокрема, за допомогою оригінальних методів виконані виміри зазорів в лініях приводу прокатних станів, рівні вібрацій обладнання, жорсткості клітей, точності прокату.
3. Встановлено основні проблеми у технології виробництва та обладнання, що визначають показники якості прокату.
4. З урахуванням вимог Замовника щодо показників якості продукції, що виробляється розроблені рекомендації щодо технологічних режимів, схем виробництва, а також щодо модернізації обладнання та систем автоматизації прокатних станів.

ТОВ"Металтехномаш"  ©   2012